Головна » 2021 » Лютий » 18 » Нові наукові горизонти: академічна спільнота МДУ отримла доступ до ресурсу ScienceDirect
17:10
Нові наукові горизонти: академічна спільнота МДУ отримла доступ до ресурсу ScienceDirect

Маріупольський державний університет отримав річний доступ до повнотекстової бази даних ScienceDirect міжнародної компанії Elsevier за кошти держбюджету.

ScienceDirect
 це один із найбільших онлайн-ресурсів наукової спрямованості, який нараховує понад 28 тисяч електронних книг, 6500 серійних і довідкових томів видань, 200 довідників і підручників та більше 5000 журналів відкритого доступу. 


Для ознайомлення з контентом, пошуковими можливостями та налаштуваннями доступу до бази Міністерство освіти і науки України разом з компанією Elsevier проводить низку навчальних вебінарів. Викладачі та співробітники Маріупольського університету взяли участь у першій ознайомчій лекції, яка відбулася 17 лютого.


Під час онлайн-заходу представники Elsevier продемонстрували переваги ScienceDirect, презентувати українськомовний інформаційний портал ScienceDirect hub для навчання, ознайомили з варіантами пошуку наукових джерел і налаштуванням сповіщень для більш ефективної роботи з академічними текстами з тем досліджень. 


Більш детальна інформація про створення акаунтів, отримання доступу, роботу з електронними джерелами, пошук інформації в системі ScienceDirect буде представлена у наступних вебінарах, які проходитимуть англійською та українською мовами. Ознайомитися з розкладом подальших онлайн-тренінгів можна за посиланням.


Скористатися ресурсами повнотекстової бази даних ScienceDirect можна зі стаціонарних комп’ютерів МДУ або з інших гаджетів за попереднім зверненням до інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки вишу. Електронна адреса для зворотного зв'язку  id@mdu.in.ua

 

Читайте також: У МДУ пройшла XXIIІ підсумкова конференція викладачів «Актуальні проблеми науки та освіти»

Переглядів: 126 | Додав: Прес-центр