Головна » 2016 » Грудень » 31 » Новорічне вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова
10:21
Новорічне вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова

Шановні колеги та студенти!

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із прийдешніми новорічними святами!

Ювілейний для університету 2016 рік був непростим, проте успішним. Він показав, що наш колектив не боїться труднощів і змін, що фундаментом динамічного розвитку вузу, як і раніше, слугують мудрість і професіоналізм старшого покоління у поєднанні з енергією та ентузіазмом нашої талановитої молоді, що єдність команди багато в чому залежить від чесності та порядності людей, які її формують.

Напередодні Нового року та Різдва Христового у серці зароджується надія на відновлення миру, набуття сімейного щастя, здійснення заповітних бажань і досягнення нових висот. Нехай ця надія стане провідником до всіх благ, які готує вам майбутній рік!

Хочеться побажати всім з оптимізмом дивитися у майбутнє та вірити, що новий рік принесе удачу і безліч можливостей! Безумовно, щоб досягти високих цілей, необхідно багато працювати – над собою і на результат. Тому щиро бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і творчої наснаги для втілення у життя всіх планів та задумів.

Нехай у прийдешньому 2017 році вас оточують рідні та люблячі вас люди, а щедра Доля подарує цікаві знайомства, довгоочікувані зустрічі, багато важливих і радісних подій, які стануть приємними спогадами!

Миру, добра та Божої благодаті вам і вашим родинам!

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

 

З глибокою повагою

Костянтин Балабанов,

ректор МДУ, професор,

Почесний Генеральний консул

Республіки Кіпр у Маріуполі

Переглядів: 371 | Додав: Прес-центр