Головна » 2017 » Червень » 15 » Обласне управління юстиції запрошує молодь на стажування
14:49
Обласне управління юстиції запрошує молодь на стажування

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства юстиції України є взаємодія територіальних органів юстиції з молоддю щодо її працевлаштування у структурах Міністерства. У зв'язку з цим управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Донецькій області здійснює заходи для забезпечення стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

На стажування запрошуються громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань «Право» або отримали вищу освіту у галузі знань «Право» та не перебувають на посадах державної служби.

 

Стажування молоді у структурних підрозділах головного управління здійснюється строком до шести місяців з метою ознайомлення з функціонуванням у головному управлінні державної служби та набуття практичного досвіду роботи. Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу, встановленого Правилами внутрішнього службового розпорядку в структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

 

Стажування молоді у структурних підрозділах головного управління може здійснюватися з ініціативи керівника головного управління, керівників вищих навчальних закладів, молодіжних громадських формувань та інших осіб. Зміст стажування визначається індивідуальним планом стажування, який затверджує керівник стажування.

 

Керівник стажування складає та затверджує індивідуальний план стажування; у межах своїх повноважень забезпечує умови, необхідні для проходження стажування; забезпечує стажисту можливість ознайомлення з організацією роботи структурного підрозділу – бази стажування; залучає стажиста до діяльності структурного підрозділу, підготовки проектів службових документів тощо.

 

Стажист зобов’язаний у повному обсязі та своєчасно виконувати завдання, передбачені індивідуальним планом стажування, вказівки та доручення керівника стажування; зобов’язаний додержуватись етики та культури поведінки; може брати участь у роботі структурного підрозділу – бази стажування та бути присутнім на нарадах такого структурного підрозділу, готувати проекти документів.

 

Керівник стажування після закінчення стажування за заявою стажиста складає, підписує та видає йому довідку або характеристику, яка містить стислу інформацію про результати стажування. Управління персоналу гарантує надання інформаційної та методичної допомоги стосовно всіх процедур, пов’язаних зі стажуванням молоді.      

 

Під час співбесіди з претендентами на заміщення вакантних посад в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області конкурсна комісія в обов’язковому порядку буде з’ясовувати питання щодо попереднього проходження стажування. Кандидати, які пройшли чи проходять стажування, будуть мати пріоритетні чинники перед іншими.

 

За детальною інформацією щодо проходження стажування звертайтесь на кафедру права та публічного адміністрування МДУ за телефоном (0629) 58-75-56.

 

Читайте також: МДУ спільно с обласним центром зайнятості організував навчання за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору»

Переглядів: 1066 | Додав: Прес-центр