Головна » 2017 » Червень » 26 » Он-лайн будинок юстиції полегшить реєстрацію громадської організації
13:25
Он-лайн будинок юстиції полегшить реєстрацію громадської організації

Цього року відбулася презентація проекту Міністерства юстиції України Он-лайн будинок юстиції, який вийшов на всеукраїнський рівень. Віднині, щоб подати заяву для проведення попередньої правової експертизи документів, які подаються для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи, достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua та зробити 3 прості кроки:

  • перейти за посиланням online.minjust.gov.ua/dokumenty/go;
  • заповнити заяву;
  • завантажити скановані копії документів, які мають подаватись для державної реєстрації.

Після отримання заяви державні реєстратори Головного територіального управління юстиції у Донецькій області протягом трьох робочих днів розглянуть подані документи та надішлють відповідь щодо результатів на вказану електронну адресу.

Якщо документи відповідатимуть законодавству, можна одразу подавати їх для державної реєстрації у паперовому вигляді зручним для заявника способом. В іншому випадку – після усунення вказаних державним реєстратором невідповідностей.

Он-лайн будинок юстиції – це прозора автоматизована система, що забезпечує отримання послуг в електронному режимі. За допомогою мережі Інтернет громадяни можуть:

  • отримувати інформацію зі всіх реєстрів Мін’юсту;
  • контролювати реєстраційні дії відносно своєї нерухомості за допомогою SMS-Маяка;
  • зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації;
  • отримувати дані про електронно-цифровий підпис;
  • користуватись послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану;
  • діяльності фізичної особи - підприємця тощо.здійснювати державну реєстрацію фізичної особи – підприємця, державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, припинення підприємницької

Як зауважила в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олена Павлова, через цей сервіс можна замовити отримання свідоцтва про народження, шлюб чи розірвання шлюбу, свідоцтва про смерть, а також витягів з державних реєстрів з цих питань. Скористатися послугами Он-лайн будинку юстиції можна, здійснивши перехід із веб-сайту Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

Запрошуємо всіх бажаючих зареєструвати громадську організацію, скориставшись новим зручним сервісом Міністерства юстиції!

Читайте також: Обласне управління юстиції запрошує молодь на стажування

Переглядів: 626 | Додав: Прес-центр