Головна » 2020 » Квітень » 9 » Оновлені програми підготовки журналістів у МДУ отримали позитивну оцінку на європейському рівні
17:23
Оновлені програми підготовки журналістів у МДУ отримали позитивну оцінку на європейському рівні

Європейські експерти представили офіційний звіт щодо рецензування оновлених програм підготовки журналістів у Маріупольському державному університеті. Освітні програми «Журналістика та соціальна комунікація» (бакалаврський рівень) і «Медіакомунікації та зв'язки з громадськістю» (магістерський рівень) були розроблені у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм».
  

Експертизу проводили фахівці професійних міжнародних організацій та європейських університетів з Нідерландів, Швеції, Австрії. До складу експертної групи ввійшли президент Європейської асоціації підготовки журналістів, професор Університету прикладних наук Віндесхайма Ніко Дрок, журналістка, медіаекспертка, викладачка Університету Ліннея Вероніка Менджун, експерт з якості освіти Всесвітньої університетської служби Марк Шварцлі, журналістка, продюсерка громадської організації «Громадське радіо» Ірина Кондратенко та представник Української асоціації студентів Костянтин Ковалішин.


Експерти високо оцінили результати діяльності робочої групи МДУ, досягнуті за 15 місяців проєкту. Вони зауважили, що оновлені освітні програми є ретельно продуманими та відповідають вимогам Європейської рамки кваліфікацій, а науково-педагогічний склад кафедри соціальних комунікацій, яка здійснює підготовку журналістів, має потужний потенціал для поширення свого впливу на національному та міжнародному рівнях. Окрім того, експертна група відзначила високий рівень знань студентів спеціальності «Журналістика», які навчаються у МДУ.


За більшістю критеріїв освітні програми Маріупольського держуніверситету отримали високі рівні відповідності – «А» та «В». У рекомендаціях європейських експертів окреслені шляхи подальшого вдосконалення програм та важливі аспекти, на які слід звернути увагу при формуванні більш ефективної стратегії розвитку освітнього напряму «Журналістика» в МДУ, що відбуватиметься завдяки проєкту ЄС DESTIN.
 


Читайте також: Рецензовані програми підготовки студентів-журналістів МДУ у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN

Голова експертної групи президент Європейської асоціації підготовки журналістів,
професор Університету прикладних наук Віндесхайма Ніко Дрок

 

 

 

 

 

Переглядів: 280 | Додав: Press2