Головна » 2020 » Липень » 6 » Оновлено рейтинги успішності студентів за результатами літньої сесії
17:40
Оновлено рейтинги успішності студентів за результатами літньої сесії

6 липня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам за підсумками літньої заліково-екзаменаційної сесії.

Засідання проходило під головуванням в. о. ректора МДУ, професора, Почесного Генерального консула Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтина Балабанова. Він відзначив активну діяльність студентства і наголосив, що більшість із них відмінники. У зв'язку з цим стипендіальна комісія прийняла рішення виділити матеріальне заохочення 126 кращим студентам університету за успіхи у навчанні, плідну науково-дослідну роботу й активну громадянську позицію.


Декани факультетів проінформували присутніх про роботу рейтингових комісій на факультетах. Академічна стипендія призначена 357 студентам, серед яких 101 особа отримуватиме стипендію у підвищеному розмірі за особливі успіхи у навчанні.


РЕЙТИНГИ СТУДЕНТІВ


Крім того, члени стипендіальної комісії затвердили кандидатури на призначення стипендій імені державних діячів першого українського уряду та іменних академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені М. С. Грушевського і В. М. Чорновола.


Також прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.
 

Читайте такожМагістрантки МДУ отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України

 

 

Переглядів: 649 | Додав: Press2