Головна » 2020 » Липень » 2 » Вступ до магістратури - 2020: оприлюднені відповіді на завдання ЄВІ
15:00
Вступ до магістратури - 2020: оприлюднені відповіді на завдання ЄВІ


1 липня по всій Україні пройшов єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. Завдання та правильні відповіді оприлюднені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Скласти ЄВІ можна було з англійської, німецької, французької або іспанської мов. Тест із 42 завдань складався з двох частин: читання та використання мови.


Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.


Зареєстровані учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії ЄВІ через поважні причини, можуть зареєструватися на додаткову сесію, яка відбудеться 16 липня. Для цього необхідно протягом трьох календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, на території якого особа мала проходити тестування, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву.


Участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:

  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення результатів
  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування
  • не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі.


Читайте також: ВСТУП - 2020: оновлені терміни вступної кампанії

Переглядів: 411 | Додав: Press2