Головна » 2018 » Липень » 12 » Оприлюднені правильні відповіді на завдання єдиного вступного іспиту з іноземної мови
12:23
Оприлюднені правильні відповіді на завдання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

11 липня по всій Україні пройшов єдиний вступний іспит з іноземної мови. Завдання та правильні відповіді оприлюднено на сайті Українського центру  оцінювання якості освіти.

Іспит проводився за технологією ЗНО та передбачав виконання екзаменаційної роботи з англійської, німецької, французької або іспанської мови. Його складали вступники в магістратуру за спеціальностями «Право», «Міжнародне право» та за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини».


Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.


Зареєстровані учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії ЄВІ через поважні причини, можуть зареєструватися на додаткову сесію. Для цього необхідно протягом трьох календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, на території якого особа мала проходити тестування, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву.


За матеріалами сайту МОН України


Читайте також: До уваги студентів! Оприлюднені рейтинги успішності за підсумками літньої сесії

Переглядів: 544 | Додав: Press