Головна » 2017 » Листопад » 9 » Організатори «Запорізької книжкової толоки» і студенти-волонтери провели спільну прес-конференцію
13:41
Організатори «Запорізької книжкової толоки» і студенти-волонтери провели спільну прес-конференцію

9 листопада у Маріупольському державному університеті пройшла прес-конференція організаторів III Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока». З журналістами спілкувалися директор фестивалю Ігор Гармаш, помічник проректора з НПР з виховної роботи Христина Ткаченко, представники студентської ради університету і Маріупольської спілки молоді.

Ігор Гармаш розповів про III Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока», який проходив 27-29 жовтня. Організатором фестивалю виступає громадська організація «Центр мистецтв «Арт-Простір». Мета фестивалю – сприяння децентралізації культурних процесів, а також формування попиту на книжкову продукцію та створення додаткових робочих місць у сфері культури.

Директор фестивалю нагадав, що «Арт-Простір» проводить низку заходів для підготовки команди, яка навесні 2018 року зможе організувати «Книжкову толоку» у Маріуполі. У числі партнерів проекту будуть Маріупольська міська рада, МДУ і Маріупольська спілка молоді.

Цього року у фестивалі «Запорізька книжкова толока» в якості волонтерів взяли участь 18 студентів Маріупольського держуніверситету на чолі з головою студентської ради Сергієм Яровим і 6 представників Маріупольської спілки молоді. У жовтні для них провели тренінг, а партнер фестивалю – Українська ініціатива з підвищення впевненості (UCBI) USAID – покрив  усі витрати, пов’язані з їх участю у фестивалі у Запоріжжі.

Як зазначають студенти, вони отримали не лише корисний досвід, а й безліч позитивних емоцій та нових знайомств. Особливо молодь вразив масштаб культурного заходу. Користуючись нагодою, студенти подякували Ігорю Гармашу за високий рівень організації фестивалю та уважне ставлення до волонтерів й окремо – за можливість поспілкуватися з авторами улюблених книг. 

По закінченні прес-конференції організатори фестивалю провели робочу зустріч з волонтерами, на якій обговорили концепцію проведення «Книжкової толоки» у Маріуполі.

За три роки фестиваль «Запорізька книжкова толока» став головною літературною подією на Південному Сході України, яка приваблює видавців, письменників, художників, культурних менеджерів з усієї країни, об’єднує тисячі людей, яким потрібна українська книга та цікава сучасна культура.

Цього року «Запорізьку книжковий толоку» відвідали близько 12000 осіб. У рамках фестивалю працювало 12 майданчиків, на яких за три дні пройшло близько 300 культурних заходів. В організації фестивалю взяли участь понад 200 волонтерів.

Читайте також: Співробітники обласного управління поліції запропонували роботу студентам МДУ

Переглядів: 261 | Додав: Прес-центр