Головна » 2020 » Січень » 2 » ВСТУП - 2020: затверджені Правила прийому до МДУ
15:10
ВСТУП - 2020: затверджені Правила прийому до МДУ

26 грудня Вчена рада Маріупольського державного університету затвердила Правила прийому на 2020 рік. Про нововведення цьогорічної вступної кампанії розповідає приймальна комісія МДУ.

Вступ на ОС «Бакалавр»
У 2020 році абітурієнт може подати не більше п'яти заяв на бюджетну форму навчання та необмежену кількість заяв на контрактну.


Цього року прийматимуться сертифікати ЗНО 2017 року (з усіх предметів, окрім іноземних мов), 2018, 2019, 2020 років.

Абітурієнти пільгових категорій, які вступають на бюджетну форму навчання, складатимуть вступні іспити до початку подачі документів. Реєстрація на участь у вступних випробуваннях проходитиме з 24 червня по 6 липня у приймальній комісії МДУ.


Документи, необхідні для реєстрації:

  • заява на участь у вступному іспиті;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • кольорова фотокартка розміром 3х4 см;
  • копія документа про повну загальну середню освіту (атестата) або довідка про завершення навчання в закладі середньої освіти до 10 липня.


Вступні іспити для тих, хто вступає на бюджетну форму навчання, проходитимуть з 1 по 12 липня, на контрактну форму – з 13 по 22 липня


Згідно з новими Правилами прийому прохідний конкурсний бал для вступу на бюджетну форму навчання становить 125 балів, на контрактну – 100 балів. Для вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право», «Міжнародні відносини», «Міжнародний бізнес», «Публічне управління та адміністрування» мінімальний прохідний бал складає 140 балів як на бюджетну, так і на контрактну форми навчання. 


Вступ на ОС «Бакалавр» на базі диплома молодшого спеціаліста
Абітурієнти, які вступають на ІІ або ІІІ курс ОС «Бакалавр», мають скласти ЗНО з української мови та літератури і пройти фахове випробування у формі іспиту. Вступники, які планують навчатися на спеціальностях «Економіка», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», крім вступного іспиту, мають скласти ЗНО з української мови та літератури, а також з математики або історії України. 


Вступ на ОС «Магістр»
Складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО необхідно для вступу на всі магістерські програми, за винятком спеціальностей «Дошкільна освіта», «Середня освіта», «Фізична культура і спорт». 


Реєстрація на участь у ЗНО проходитиме у приймальній комісії університету:

  • з 6 травня по 3 червня – для абітурієнтів, що вступатимуть на спеціальність, за якою отримали диплом бакалавра;
  • з 6 по 29 травня – для абітурієнтів, що вступатимуть на спеціальність, відмінну від вказаної в дипломі бакалавра чи спеціаліста.

Документи, необхідні для реєстрації:

  • заява на участь у ЗНО;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • кольорова фотокартка розміром 3х4 см;
  • копія диплома або довідка з деканату про навчання за спеціальністю.


Читайте також: Освітній центр «Донбас-Україна»


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

Переглядів: 1232 | Додав: Press