Головна » 2023 » Березень » 17 » Викладач МДУ Максим Стьопін провів авторський курс з української мови в італійському університеті
16:40
Викладач МДУ Максим Стьопін провів авторський курс з української мови в італійському університеті

Освітяни Маріупольського державного університету продовжують популяризувати українську мову та культуру у світі. Старший викладач кафедри англійської філології МДУ Максим Стьопін прочитав авторський курс «Компаративістика слов’янських мов у європейському контексті» перед спільнотою Університету Мессіни (Італія).

Робота викладача незламного вишу закордоном стала можлива завдяки програмі підтримки в'їзної мобільності запрошених науковців з України. Протягом декількох місяців він розробляв факультатив з модулями про мову та культуру для студентів італійського університету.
 


Лекції, розроблені викладачем МДУ, націлені на знайомство іноземних здобувачів освіти з українською мовою у порівнянні з іншими слов'янськими. На заняттях присутні розглядали історичні та сучасні аспекти розвитку мов і проводили дискусії на цю тему.

 

Справжнє захоплення у молоді викликали ігрові заняття. Ми вивчали фонетичну і граматичну структури української мови за допомогою гри в жанрі соціального стимулятора «Світ громад». Під час занять найцікавішим для слухачів став пошук схожості в український, італійській та англійській мовах.


Робота Максима Стьопіна націлена на заохочення іноземців до вивчення культурних явищ у контексті європейського простору. Його авторський курс – важливий крок розвитку порівняльного вивчення мов задля формування нового покоління мовознавців, які зможуть досліджувати та аналізувати  культурні особливості. 

 

Читайте такожОсвітянки МДУ відвідали Ягелонський університет у межах проєкту програми Еразмус+

 

 

Переглядів: 86 | Додав: Прес-центр