Головна » 2018 » Травень » 24 » Патрульні поліцейські закликали студентів не бути байдужими
11:16
Патрульні поліцейські закликали студентів не бути байдужими

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху співробітники патрульної поліції зустрілися зі студентами Маріупольського державного університету. Профілактичну бесіду з молоддю провели інспектор зі зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Маріуполя, випускниця МДУ Євгенія Іванченко і старший інспектор відділу дорожньо-транспортних пригод Катерина Литвиненко. 

Лейтенанти поліції розповіли студентам про найпоширеніші випадки порушення правил дорожнього руху пішоходами і водіями, нагадали правила надання першої медичної допомоги.

 

Вони підкреслили важливість небайдужого ставлення до оточуючих для побудови здорового суспільства і зауважили, що діти частіше телефонують за номером 102, коли бачать несправедливість, аніж дорослі. 

 

Поліцейські закликали молодь приходити на допомогу людям, які потрапили у скрутну ситуацію – будь-то погане самопочуття чи пошук винуватця ДТП, адже на їх місці може опинитися кожен.

 

Також студентам роздали буклети з інформацією щодо безпечного працевлаштування за кордоном і протидії рабству, а  найбільш активних і цілеспрямованих запросили до лав патрульних.

 

МДУ продовжуватиме співпрацю з патрульної поліцію з метою підвищення якості правових знань і громадської активності студентської молоді.

 

Читайте також: «100 годин волонтерства» – проект для активної молоді

Переглядів: 158 | Додав: Прес-центр