Головна » 2020 » Жовтень » 30 » ПереКЛАДач: запрошуємо молодь до участі у конкурсі літературних перекладів (прийом робіт – до 22 лютого)
12:45
ПереКЛАДач: запрошуємо молодь до участі у конкурсі літературних перекладів (прийом робіт – до 22 лютого)

Маріупольський державний університет оголошує про прийом робіт для участі у ХVIІ Конкурсі літературних перекладів «ПереКЛАДач». Конкурс проводиться студентським науковим товариством «ПереКЛАДач» і кафедрою слов’янської філології та перекладу за сприяння кафедр культурології та інформаційної діяльності, італійської філології, теорії та практики перекладу, а також наукової бібліотеки МДУ. 

До участі запрошується учнівська та студентська молодь, яка бажає проявити свої творчі здібності у перекладі поезії та прози з української, російської, польської, англійської та італійської мов. 


Цьогорічний конкурс проводиться у рамках святкування 30-річчя Маріупольського держуніверситету, тому одна із номінацій присвячена кращому перекладу Гімну МДУ. Традиційно особливу увагу організатори приділили поетичному тексту, оскільки молодь виявляє найбільшу зацікавленість саме до цього перекладацького жанру.


У зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією в Україні через пандемію коронавірусної хвороби та задля запобігання її поширенню XVII Конкурс літературного перекладу «ПереКЛАДач» проходитиме у дистанційному форматі. 


Прийом конкурсних робіт триватиме до 22 лютого 2021 року. Підбиття підсумків конкурсу відбудеться у березні.
 

Заявка на участь і вимоги до оформлення робіт
Завдання за номінаціями


Конкурсні роботи надсилайте на електронну адресу eleonora.rassel@gmail.com або n.gaidik@mdu.in.ua.


За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 098-312-03-70, 050-34-882-34 (Неллі Анатоліївна)


Читайте також: Налякай, якщо зможеш: МДУ оголошує фотоконкурс до Геловіну

Переглядів: 580 | Додав: Press