Головна » 2017 » Грудень » 4 » Перша група адвокатів успішно завершила курси підвищення кваліфікації у МДУ
18:00
Перша група адвокатів успішно завершила курси підвищення кваліфікації у МДУ

4 грудня відбулось урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації першій групі адвокатів, які проходили курси на базі Маріупольського державного університету. 34 слухача успішно завершили навчання, організоване Центром підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ за сприяння Апеляційного суду Донецької області у м. Маріуполі. Серед них були і випускники Маріупольського державного університету.

Сертифікати про підвищення кваліфікації адвокатів вручали ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, голова адвокатського об'єднання «Маріупольська міська колегія адвокатів» Генадій Конишев і голова Маріупольської громадської організації «Адвокатура» СОС Ігор Курильчук. Саме за їх ініціативою розпочато даний проект, націлений на удосконалення знань юристів, які займаються адвокатською діяльністю.

Навчання проходило з 20 листопада по 1 грудня у відповідності з програмою «Удосконалення професійної компетентності адвоката», акредитованої Експертною радою з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України. Тривалість навчання становила 24 академічних години.

Навчальний процес забезпечували досвідчені вчені-правознавці та практикуючі фахівці: доценти кафедри права та публічного адміністрування МДУ Євген Годованик і Руслан Колосов, судді Апеляційного суду Донецької області в м. Маріуполі Ростислав Герцик та Анжеліка Преснякова.

Програма курсів включала три навчальних модулі. Слухачі розглянули правовий статус адвоката і гарантії його діяльності, участь адвоката у кримінальному процесі та цивільному (господарському) процесі.

Адвокати зазначили, що курси допомогли їм істотно підвищити свій професійний рівень, а також надали можливість обмінятися досвідом та цінними ідеями з колегами. Їхні відгуки про зміст і процес навчання будуть враховуватися при роботі з наступними групами слухачів та сприяти вдосконаленню навчальної програми.

Необхідно підкреслити, що МДУ – єдиний виш у Донецькій області, який буде проводити курси підвищення кваліфікації адвокатів на постійній основі.

Читайте також: Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов обговорив зі студентами європейське майбутнє України

Переглядів: 894 | Додав: Press