Головна » 2018 » Вересень » 4 » Першокурсникам МДУ вручили студентські квитки
14:56
Першокурсникам МДУ вручили студентські квитки

4 вересня першокурсникам усіх факультетів Маріупольського державного університету вручили студентські квитки. В урочистих заходах взяли участь ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, перший проректор, професор Олена Булатова, декани факультетів і завідувачі випускаючих кафедр.

У цей день МДУ відвідали добрі друзі і партнери вишу. Т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області – начальник кримінальної поліції, полковник поліції Артем Кисько привітав студентів економіко-правового факультету, головний редактор газет «Приазовский рабочий» і «Ильичевец – город» Олена Калайтан вручила студентські квитки першокурсникам факультету філології та масових комунікацій, а голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні звернулася з напутнім словом до студентів факультету грецької філології та перекладу.


Почесні гості підкреслили готовність всебічно підтримувати й у подальшому працевлаштовувати випускників університету і побажали сьогоднішнім першокурсникам не гаяти час і щохвилини працювати над своїм професійним зростанням.


Нагадаємо, що цього року на 1 курс до МДУ зараховано понад 600 студентів, майже половина з них – на бюджетну форму навчання. 85 студентів вступили через освітній центр «Донбас-Україна».


Більше половини першокурсників – випускники маріупольських шкіл, які вирішили здобувати вищу освіту у рідному місті. Проте є також студенти з інших міст Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпровської, Львівської, Миколаївської областей. Близько 100 першокурсників отримали місце у гуртожитку МДУ.


Читайте також: Урочиста церемонія посвяти у студенти МДУ

Переглядів: 497 | Додав: Прес-центр