Головна » 2018 » Травень » 16 » Для студентів-істориків МДУ провели тренінг «Зобрази ґендерні стереотипи»
11:52
Для студентів-істориків МДУ провели тренінг «Зобрази ґендерні стереотипи»

14 травня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося чергове засідання студентського наукового історико-археологічного товариства на тему «Ґендер, це цікаво!». Захід був проведений спільно з Центром ґендерних досліджень та освіти МДУ. 

У засіданні взяли участь першокурсники спеціальностей «Історія. Археологія», «Середня освіта. Історія», керівники студентського наукового товариства Світлана Арабаджи і В’ячеслав Забавін, директорка Центру ґендерних досліджень та освіти МДУ Юлія Константинова.

 

Учасники дізналися про такі базові поняття, як «стать», «ґендер», «ґендерні стереотипи», «ґендерна рівність», познайомилися з трьома основними принципами Конвенції ООН «Про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок» від 1979 року, яку Україна ратифікувала у 1981 році.

 

У рамках засідання Юлія Константинова провела для студентів тренінг «Зобрази ґендерні стереотипи», під час якого учасники, працюючи у групах, сформували і графічно відтворили основні стереотипи щодо жінок і чоловіків, які існують у нашому суспільстві.

 

Читайте також: «100 годин волонтерства» – проект для активної молоді

Переглядів: 335 | Додав: Press