Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Першокурсники і магістранти МДУ знайомилися із можливостями дистанційного навчання
15:41
Першокурсники і магістранти МДУ знайомилися із можливостями дистанційного навчання

Протягом жовтня у Маріупольскому державному університеті проводилися тренінги з дистанційного навчання для першокурсників і магістрантів.

Тренінги на тему «Навчальний портал МДУ: доступ до ресурсів та елементів дистанційного навчання» проводила начальник відділу дистанційного навчання МДУ Олена Локтіонова. З особливостями онлайн-навчання та перевагами платформи Moodle, на базі якої створений Навчальний портал МДУ, ознайомилися понад 600 студентів університету. 


Створений у 2016 році Навчальний портал МДУ має усе необхідне для підвищення рівня знань студентів. На порталі розміщено близько 1700 дистанційних кусів та комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін. Ресурс має комфортну навігацію, корисні посилання та широкі можливості спілкування: форуми, чати, мессенджер. Навчання на порталі реалізовано завдяки веб-інструментам, які допомагають викладачам розробляти власні інтернет-сторінки з інтерактивними завданнями та електронними книжками, організовувати віртуальні лекції та вебінари, проводити онлайн-опитування.   


Під час тренінгів студенти налаштовували персональні кабінети, тестували засоби комунікації, отримували навички виконання завдань в онлайн-режимі, вчилися виконувати віртуальні вправи на смартфонах, використовуючи контент Навчального порталу та QR-коди.


Читайте також: Керівник обласного управління юстиції Олена Павлова розповіла студентам про визнання документів невизнаних держав

Переглядів: 154 | Додав: Press