Головна » 2018 » Вересень » 6 » Першокурсники познайомилися зі студрадою, профкомом і творчими колективами МДУ
16:58
Першокурсники познайомилися зі студрадою, профкомом і творчими колективами МДУ

6 вересня пройшла зустріч першокурсників Маріупольського державного університету із представниками студентської ради, Молодіжного центру та об’єднаного профспілкового комітету вишу.

Хлопці і дівчата дізналися, які в них є перспективи творчої реалізації, зокрема у танцювальних колективах «Промінь», «Еквілібріум», «ElizeDance», «Wont» та у зведеному хорі МДУ. Окремо увагу першокурсників звернули на Фестиваль студентської творчості «Дебют». Цей проект є прекрасною можливістю для студентів 1 курсу продемонструвати свої таланти, організаторські та лідерські якості, познайомитися один з одним і, таким чином, швидше адаптуватися до навчання в університеті.


Члени президії студради МДУ закликали першокурсників бути активними і запросили їх до своєї дружної команди. Вони окреслили завдання і результати діяльності студентського самоврядування університету, розповіли про благодійні акції, які проходять на факультетах, про численні культурні та соціальні проекти, у яких беруть участь студенти вишу.

 

Керівництво профкому ознайомило першокурсників із напрямками своєї роботи, серед яких: надання матеріальної та консультативної допомоги, інформування про зміни у чинному законодавстві щодо студентства, підтримка студентських ініціатив. Також присутніх запросили долучитися до екологічної акції «Чистота – запорука здоров’я», яка проходитиме у жовтні.


Читайте також: Першокурсникам МДУ вручили студентські квитки

Переглядів: 354 | Додав: Прес-центр