Головна » 2018 » Вересень » 7 » Першокурсники відвідали засідання студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ
15:09
Першокурсники відвідали засідання студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ

На початку навчального тижня студенти I курсу спеціальностей «Історія та археологія» та «Середня освіта. Історія» відвідали засідання студентського наукового історико-археологічного товариства Маріупольського державного університету, яке за традицією збирається у Музеї історії та археології МДУ.

Керівники СНТ, викладачі кафедри історичних дисциплін В’ячеслав Забавін і Світлана Арабаджи розповіли першокурсникам про основні напрями роботи студентського об’єднання і підбили підсумки його діяльності у 2017-2018 навчальному році. Присутніх особливо зацікавили культурно-освітні та наукові проекти, які реалізують історики університету, і знахідки археологічної експедиції МДУ у цьогорічному польовому сезоні.


Під час засідання студенти-новачки змогли ближче познайомитися один з одним та зі студентами старших курсів. На завершення молодь запросили приєднатися до історико-археологічного товариства, яке надасть їм можливість зробити свій внесок у дослідження, охорону і популяризацію пам’яток історії, культури та природи рідного краю, а також у формування і збереження Музейного фонду України.


Читайте також: Першокурсники познайомилися зі студрадою, профкомом і творчими колективами МДУ

Переглядів: 256 | Додав: Прес-центр