Головна » 2018 » Вересень » 28 » Під час наукової конференції студенти МДУ презентовали екскурсію «Маріуполь історичний»
15:30
Під час наукової конференції студенти МДУ презентовали екскурсію «Маріуполь історичний»

У рамках святкування Міжнародного дня туризму 28 вересня на базі Маріупольського державного університету пройшла ювілейна X Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні технології управління туристичним та готельно-ресторанним бізнесом». Наукові доповіді представили науковці, студенти та випускники МДУ.

На пленарному засіданні з вітальним словом до присутніх звернулися проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко, декан економіко-правового факультету, професор Роман Толпежніков та завідувач кафедри менеджменту, професор Володимир Омельченко. 


Студенти представляли інноваційні проекти і туристичні продукти, спрямовані на розвиток та вдосконалення міста Маріуполя, а також розглядали успішні приклади впровадження сучасних технологій туристичного бізнесу у світі. Випускники університету, які працюють за фахом у туристичному бізнесі, ділилися практичними порадами стосовно розвитку готельно-ресторанного бізнесу в Україні. 
 

У рамках конференції студенти спеціальності «Туризм» вперше представили туристичну екскурсію «Маріуполь історичний», з якою вони братимуть участь у Відкритому міському молодіжному фестивалі екскурсоводів «Закохані у Маріуполь».


Під час наукового заходу обговорювалися актуальні питання організації обслуговування, управління маркетинговою діяльністю та людськими ресурсами організацій, використання інформаційних технологій у туристичному і готельно-ресторанному бізнесі. Крім того, доповіді молодих науковців стосувалися брендингу і промоушену сучасних підприємств туристичної індустрії та розвитку міжнародного туризму.


Тези доповідей учасників увійшли до збірника матеріалів конференції.


Читайте також: Магістрант МДУ Олександр Гопаченко – призер Всеукраїнського конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту

Переглядів: 119 | Додав: Press