Головна » 2020 » Квітень » 13 » #ПідтримуюЛікарів: студентська рада МДУ проводить благодійну акцію по збору коштів для маріупольської лікарні
15:15
#ПідтримуюЛікарів: студентська рада МДУ проводить благодійну акцію по збору коштів для маріупольської лікарні

Маріупольський державний університет долучився до соціальної кампанії Міністерства охорони здоров’я України #ПідтримуюЛікарів. Студентська рада університету запустила благодійну акцію по збору коштів на придбання речей першої необхідності для лікарів і медичного персоналу Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги.

Кожного дня лікарі протистоять поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та віддано рятують життя людей. На карті медичного забезпечення України Донецька область позначена, як одна з найменш забезпечених необхідними речами для захисту медиків. Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги є базовою для прийому та лікування людей з COVID-19, проте лікарям і медичному персоналу не вистачає звичайних засобів безпеки – антисептиків, оглядових рукавичок, масок і респіраторів.


Запрошуємо викладачів, співробітників і студентів МДУ долучитися до благодійної акції та зробити свій внесок у боротьбу з коронавірусною інфекцією. 
 

Одержувач платежу: (Елизавета Шаповалова, керівник благодійного проєкту «З теплом у серці»).

Номер карти: 4149 4991 1267 2538
 

Читайте такожІнформація щодо запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання

Переглядів: 258 | Додав: Press