Головна » 2018 » Липень » 5 » Почесний професор МДУ, заступник голови Наглядової ради Нікола Франко Баллоні нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня
15:50
Почесний професор МДУ, заступник голови Наглядової ради Нікола Франко Баллоні нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня

Почесний професор Маріупольського державного університету, доктор філології, аташе з питань освіти, культури та науки Посольства Італійської Республіки в Україні, заступник голови Наглядової ради, директор Італійського інституту культури (2003-2015) Нікола Франко Баллоні Указом президента України нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня.

Нікола Франко Баллоні – відомий дипломат, фахівець у галузі філології, добрий друг і партнер університету, Почесний професор Маріупольського державного університету з 2008 року.


Автор низки праць і досліджень з історії українсько-італійських відносин. Нагороджений Орденом «За заслуги» II та III ступенів, Подякою Прем’єр-міністра України, Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «Медаль за розвиток культури і мистецтв».


За час роботи в Україні професор Баллоні зробив визначний внесок у розвиток українсько-італійського співробітництва, зокрема в справу зближення культур двох народів, ознайомлення українців з досягненнями італійської культури, поширення інформації про Україну та українську історію і культуру в Італії.


Вітаємо професора із заслуженою нагородою, бажаємо успіхів і творчої наснаги!


Читайте також: Професор МДУ Геннадій Черніченко нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України

Переглядів: 332 | Додав: Press