Головна » 2016 » Грудень » 19 » Понад 80 учнів-членів МАН захищали наукові роботи в стінах МДУ
15:06
Понад 80 учнів-членів МАН захищали наукові роботи в стінах МДУ

17 грудня на базі Маріупольського державного університету відбувся  фінальний тур І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Головна мета конкурсу – залучення школярів до науково-дослідної та експериментальної роботи, розвиток у них аналітичних здібностей і навичок публічного виступу, формування активної громадянської позиції.

На загальних зборах учасників конкурсу з вітальним словом виступила проректор МДУ, доцент Олена Проценко. Вона побажала учасникам вдалих виступів та успіхів у навчанні і подальшій науковій діяльності. Викладачі університету традиційно виступили як рецензентами учнівських робіт, так і науковими керівниками старшокласників-членів МАН. Також вони разом із вчителями маріупольських шкіл входили до складу журі конкурсу.

На базі університету працювали 24 секції, у рамках яких школярі презентували наукові роботи, присвячені актуальним проблемам у галузі економіки, права, історії, геології, журналістики, психології, мистецтвознавства, української, російської, англійської, німецької мови, української та зарубіжної літератури.

Цього року у конкурсі взяли участь півтори сотні маріупольських старшокласників, понад 90 з яких досліджували теми у межах секцій, закріплених за МДУ. За підсумками заочного туру до фіналу міського етапу конкурсу вийшов 81 учень, який захищав результати своїх наукових пошуків у МДУ.

По завершенні фінального туру авторитетне журі визначило школярів, які візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Читайте також: У МДУ триває серія учнівських олімпіад

 

Переглядів: 367 | Додав: Прес-центр