Головна » 2017 » Січень » 18 » Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон зустрілася з керівництвом МДУ
16:57
Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон зустрілася з керівництвом МДУ

17 січня до Маріуполя прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон. У рамках візиту пані Посол і керівник економічного відділу Посольства Франції Вінсент Пренго завітали до Маріупольського державного університету, де зустрілися із керівництвом та викладачами вишу. В обговоренні питань розширення співпраці університету з Посольством і французькими партнерами взяли участь перший проректор МДУ, професор Олена Булатова, проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко, завідувач кафедри німецької та французької філології, доцент Юлія Кажан і старший викладач кафедри Наталія Лоскутова.

Розмова тривала у теплій та невимушеній атмосфері. Співробітники Посольства виявили щиру зацікавленість питаннями популяризації французької мови та культури в стінах університету й зазначили, що Посольство всебічно сприятиме цьому процесу. Також вони закликали викладачів профільної кафедри надсилати до Посольства конкретні побажання і пропозиції, націлені на підвищення рівня викладання французької мови та літератури у виші, і французька сторона надаватиме допомогу у вирішенні цих питань.

Викладачі кафедри німецької та французької філології порушили питання забезпечення підручниками, а також французькою літературою та кінопродукцією мовою оригіналу. Крім того, обговорювалися можливості організації академічних обмінів спільно з французькими університетами та виділення стипендій українським студентам для навчання або стажування у Франції.

Ізабель Дюмон відвідує Маріупольський державний університет не вперше. У жовтні 2015 року вона брала участь у відкритті на базі МДУ Інформаційного центру ЄС у складі делегації послів європейських країн на чолі з Яном Томбінським. Тоді для іноземних дипломатів провели оглядову екскурсію університетом, після чого вони зустрілися з викладачами та студентами вишу.

Цього разу пані Посол мала змогу приділити більше уваги питанням взаємодії Посольства Франції в Україні з університетом, який не лише готує фахівців за спеціальністю «Мова та література (французька)», а й проводить численні заходи, спрямовані на підвищення інтересу жителів міста до французької мови та культури.

Читайте також: Уряд Угорщини виділив громадянам України стипендії для навчання на 2017-2018 навчальний рік

Переглядів: 616 | Додав: Прес-центр