Головна » 2018 » Січень » 4 » Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель подякував МДУ за активну участь у проведенні Тижнів Німеччини
16:12
Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель подякував МДУ за активну участь у проведенні Тижнів Німеччини

Шановні партнери, учасники Тижнів Німеччини 2017!

В рамках цих Тижнів в Україні цьогоріч відбулося понад 70 заходів у 14 українських містах. Спектр цих проектів наочно продемонстрував усю багатогранність німецько-українських відносин. Від балету - до графіті, від театру – до продовольчої галузі: було представлене все. Саме так, як ми того бажали. Медійний резонанс на наші заходи був позитивний, а під час особистих відвідин різних заходів я одержав багато схвальних відгуків щодо Тижнів Німеччини та пунктів їхньої програми.

Ці успіхи – Ваші успіхи. Без Вашої активності та готовності до участі в низці заходів таку вражаючу вітрину німецько-української співпраці реалізувати б не вдалося. Тому висловлюю щиру подяку Вам, Вашим установам і співробітникам за виконану роботу.

Разом із повідомленнями про успішні заходи ми будемо вдячні одержати Ваші пропозиції про поліпшення або зміни. Мої співробітники розглянуть їх і на їхній основі та в узгодженні з Вами визначать рамки Тижнів Німеччини в Україні 2018. Мета полягає в тому, щоб разом з Вами якомога раніше в наступному році розпочати планування і підготовку Тижнів Німеччини в Україні 2018.

Бажаю Вам, Вашим родинам і співробітникам веселого Різдва і гарного Нового року!

З найкращими вітаннями
Ваш Ернст Райхель

Читайте також: Кафедра німецької та французької філології МДУ взяла участь у святкуванні Тижнів Німеччини в Україні

Переглядів: 291 | Додав: Прес-центр