Головна » 2016 » Грудень » 1 » Посол США в Організації з безпеки і співробітництва в Європі Даніель Байєр провів скайп-конференцію зі студентами МДУ
13:08
Посол США в Організації з безпеки і співробітництва в Європі Даніель Байєр провів скайп-конференцію зі студентами МДУ

Наприкінці листопада у Маріупольському державному університеті відбулася скайп-конференція з Послом США в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Даніелем Байєром. В обговоренні актуальних питань взяли участь студенти спеціальностей «Міжнародні відносини», «Політологія», «Переклад (англійська)» та «Мова та література (англійська)». Також цього дня до МДУ були запрошені представники спеціальної спостережної місії ОБСЄ в Україні  на чолі з діючим головою офісу ОБСЄ СММ в м. Маріуполь Джеймсом Магро.

Модератором скайп-конференції виступив проректор з міжнародних зв'язків МДУ, професор Микола Трофименко. На початку заходу він привітав пана Посла, студентів та присутніх гостей, зазначивши, що конференція проходитиме у форматі «питання - відповідь».

Під час спілкування з Послом США в ОБСЄ студенти обговорили широке коло питань, зокрема роль Організації у вирішенні питань європейської безпеки, перспективи введення на територію Донбасу озброєної поліцейської місії ОБСЄ, засоби моніторингу військової ситуації на Сході України та можливі варіанти її розвитку. Не оминула студентська молодь і питань, пов’язаних із президентськими виборами у США. Поцікавилася, чи вплине новий президент на позицію держави відносно «української кризи» і яким чином Сполучені Штати планують консолідувати американське суспільство і подолати протиріччя, що виникли після президентських виборів.

По завершенні бесіди студенти запросили Даніеля Байєра до Маріуполя та МДУ, і пан Посол радо прийняв пропозицію зустрітися в стінах університету.

Читайте також: На базі МДУ обговорили проект Стратегії розвитку Маріуполя

Переглядів: 362 | Додав: Прес-центр