Головна » 2021 » Березень » 23 » Практикуємо англійську разом: Студентська рада МДУ провела англійський розмовний клуб
15:10
Практикуємо англійську разом: Студентська рада МДУ провела англійський розмовний клуб


19 березня в Інформаційному центрі ЄС Маріупольського державного університету пройшов англійський розмовний клуб, організований Студентською радою вишу спільно з комітетом освіти Молодіжної ради Маріуполя. 

Учасниками заходу стали студенти і випускники університету, які мають рівень володіння англійською мовою В1 та бажання вдосконалюватися у цьому напрямку.


Англійський розмовний клуб  це можливість зануритися у англомовне середовище, вдосконалити свої знання та познайомитися з новими людьми. Метою заходу є розвиток комунікативних навичок і подолання мовного бар`єру. Найголовніше правило клубу спілкуватися необхідно виключно іноземною мовою. 


На початку зустрічі модератори провели знайомство учасників у форматі гри True or false, після чого присутні розпочали перегляд відеоролика How to save a language from extinction? від платформи TED. Молодь дискутувала на тему культурної та мовної глобалізації, причин зникнення мов, їх відродження та збереження у майбутньому. Також на учасників очікувала вікторина на знання столиць країн світу та приємні подарунки від організаторів. 
 

Я обожнюю англійську! На жаль, у повсякденному житті в мене немає нагоди спілкуватися цією мовою, тому розмовний клуб став чудовою нагодою попрактикуватися. Мені було приємно зустрітися з однодумцями, побалакати на актуальні теми та навіть пограти! Це був один із найцікавіших заходів, які я відвідувала на подібну тематику, 


–  магістрантка  Галина Сизоненко.


По завершенні заходу учасники залишили позитивні відгуки про клуб і виявили бажання регулярно відвідувати подібні зустрічі. Саме тому студентська рада МДУ планує зробити проведення англомовного клубу традиційним для університету. 

 

Читайте також: Студрада МДУ організувала тренінг із написання тез і підготовки до публічного виступу

Переглядів: 202 | Додав: Прес-центр