Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Правознавці МДУ взяли участь у V Судовому форумі
16:13
Правознавці МДУ взяли участь у V Судовому форумі

Напередодні Дня юриста декан економіко-правового факультету Маріупольського державного університета, професор Людмила Ніколенко та доцент кафедри права та публічного адміністрування Наталя Іванюта, взяли участь у V Судовому форумі, який був організований Асоціацією правників України.

Судовий форум вже став одним із наймасштабніших заходів року на юридичному ринку України. Часові рамки форуму збіглися з датою набрання чинності змінами до Конституції України та Законом України «Про судоустрій та статус суддів». У перший день форуму були розглянуті питання взаємодії судової влади та медіа. Зі спеціальною доповіддю щодо взаємозалежних відносин між вільною пресою та незалежними судами на форумі виступив суддя Верховного суду штату Массачусетс (США) Роберт Джей Корді. До обговорення долучилися відомий журналіст і телеведучий Микола Вересень та редактор The Boston Herald Рейчел Коенн.

Другий день заходу був присвячений конституційній та судовій реформам, останнім тенденціям у процесуальному праві, судовій практиці у різних сферах бізнесу та питанням вирішення спорів. З цих питань висловилися заступник Голови Адміністрації Президента України Олексій Філатовим, голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, голова Вищого господарського суду України Станіслав Кравченко, голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк та інші авторитетні фахівці у галузі права.

Викладачі МДУ відвідали V Судовий форум у межах наукових досліджень кафедри права та публічного адміністрування. Результатом стала домовленість про подальшу співпрацю та участь вчених університету у розробці законопроектів з процесуального права.

Читайте також: Відкрита лекція Георгія Почепцова «Комунікація та її вплив: нові підходи»

 

Переглядів: 440 | Додав: Прес-центр