Головна » 2017 » Травень » 26 » Фахівець Представництва ЄС в Україні Бенедікт Германн зустрівся зі студентами МДУ
13:24
Фахівець Представництва ЄС в Україні Бенедікт Германн зустрівся зі студентами МДУ

26 травня у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч студентів факультету філології та масових комунікацій зі спеціалістом з питань політики Групи з підтримки України Представництва ЄС в Україні Бенедіктом Германном.

Тема заходу — «Процеси децентралізації в Україні, погляд ЄС». Бенедікт Германн розтлумачив поняття «смарт децентралізації» та інноваційної економіки, розповів про досвід самоврядування у Німеччині, Швейцарії, Португалії та про важливість довіри суспільства до представників влади. 

«Контроль та зворотній зв’язок працюють лише на місцевому рівні. Тому проблеми міста можуть ефективно вирішувати об’єднані громади», — вважає Бенедікт Германн. Також гість поділився результатами власних досліджень з питань прийняття економічних рішень.

Студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю» ставили питання про можливі наслідки перекладання відповідальності за певні рішення з центральної на місцеву владу, пріоритетність у реформуванні окремих секторів економіки, рівень життя серед населення окремих регіонів країни в результаті децентралізації тощо. 

Захід проходив у формі дружньої бесіди, обміну думками та враженнями.

Читайте також: На факультеті філології та масових комунікацій відбувся круглий стіл «Сучасні тенденції українського журналістикознавства»

Переглядів: 440 | Додав: Прес-центр