Головна » 2020 » Лютий » 18 » Представники МДУ взяли участь у соціологічному дослідженні у рамках проєкту Програми імені Фулбрайта в Україні
10:30
Представники МДУ взяли участь у соціологічному дослідженні у рамках проєкту Програми імені Фулбрайта в Україні

17 лютого представники Маріупольського державного університету взяли участь у соціологічному дослідженні внутрішнього та зовнішнього середовища переміщених і місцевих університетів Маріуполя.

Анкетування проходило у рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що реалізується Програмою імені Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки Посольства США в Україні.


Учасниками соціологічного дослідження стали адміністрація, викладачі, студенти та випускники МДУ. Анкетування проходило з метою виявлення сильних і слабких сторін діяльності університету для розробки стратегічного планування та покращення взаємодії з місцевою владою та роботодавцями.


Також у рамках дослідження на базі Маріупольського офісу Донецької облдержадміністрації відбулася зустріч професора соціології Оксани Міхеєвої з представниками місцевої влади, громади та роботодавцями. Стейкхолдери розповіли, яку роль на їхню думку, відіграють університети у Маріуполі, які спеціальності найбільше затребувані у місті та яким повинен бути молодий спеціаліст для успішного працевлаштування. 

 

Читайте такожФандрайзинг для ЗВО: представники МДУ взяли участь у семінарі Програми імені Фулбрайта в Україні

Переглядів: 463 | Додав: Press