Головна » 2019 » Січень » 21 » Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста провели відкриту лекцію для студентів МДУ
16:23
Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста провели відкриту лекцію для студентів МДУ

У рамках співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в Україні на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету пройшла відкрита лекція на тему «Вступ до міжнародного гуманітарного права. Діяльність МКЧХ в Україні».

Зі студентами-правниками та викладачами кафедри права та публічного адміністрування МДУ зустрілися Глава офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Маріуполі Даніель Ханнон-Бурт, радник з юридичних питань делегації МКЧХ в Україні Віра Мельник та інші представники організації. 


Під час лекції вони розповіли про основні засади міжнародного гуманітарного права (МГП), його історію та джерела, види збройних конфліктів, правила ведення воєнних дій тощо. Окремо зупинилися на діяльності МКЧХ в Україні та гуманітарному мандаті МКЧХ в Україні та світі.


Представники МКЧХ зазначили, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста є незалежною гуманітарною організацією, яка діє у більш ніж 80 країнах. Понад 500 співробітників МКЧХ працюють в Україні – в офісах, розташованих у Києві, Слов’янську, Сєвєродонецьку, Маріуполі, Донецьку, Луганську та Одесі. Також студенти почули про символіку та принципи діяльності МКЧХ, серед яких гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність та універсальність.


Зустріч проходила у форматі діалогу, під час якого майбутні юристи мали змогу поставити питання гостям і дізнатися про практичні аспекти застосування міжнародного гуманітарного права.


Читайте також: У Маріуполі відкриється ще один пункт роботи Юридичної клініки МДУ

Переглядів: 369 | Додав: Прес-центр