Головна » 2017 » Березень » 29 » МДУ відвідав керівник представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Маріуполі Тер'є Шолсвік
18:13
МДУ відвідав керівник представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Маріуполі Тер'є Шолсвік

29 березня Маріупольський державний університет відвідав керівник представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Маріуполі Тер'є Шолсвік. Пан Шолсвік зустрівся з ректором МДУ, професором, Почесним Генеральним консулом Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтином Балабановим і проректором з міжнародних звязків, професором Миколою Трофименком. Костянтин Балабанов розповів гостям про університет, його активну міжнародну та громадську діяльність, про діалогові заходи, проведені на базі вишу з ініціативи Організації з безпеки та співробітництва у Європі. Обговорювалася також ситуація, яка склалася у Маріуполі та регіоні, і перспективи подальшої співпраці, зокрема, можливості взаємодії представників місії зі студентами з метою надання об'єктивної інформації про роботу СММ.

Можливість поспілкуватися зі студентською аудиторією Тер'є Шолсвік отримав цього ж дня. На початку бесіди Костянтин Балабанов представив гостя і з особливою гордістю зауважив, що перекладачем у представництві СММ ОБСЄ у Маріуполі працює випускниця Маріупольського держуніверситету, колишня голова студради МДУ Марія Сердюк. Марія була присутня на зустрічі і допомагала студентам зрозуміти деякі специфічні англійські вирази за тематикою діяльності моніторингової місії, які траплялися у виступі Тер'є Шолсвіка. Він підготував презентацію, яка змалювала основні завдання та напрямки роботи СММ, і відповів на питання молоді.

Захід відвідали студенти економіко-правового факультету і студенти спеціальності «Міжнародні відносини», для яких подібні зустрічі важливі не лише з точки зору розширення кругозору, а і як джерело актуальних знань за фахом.

Читайте також: Гранти на навчання в Італії: подача заявок триватиме до 10 травня

Переглядів: 263 | Додав: Прес-центр