Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Презентація книги «Добробати» у Маріупольському державному університеті
17:05
Презентація книги «Добробати» у Маріупольському державному університеті

7 жовтня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулася презентація книги «Добробати». На зустрічі зі студентами, викладачами та співробітниками були присутні народний депутат України Сергій Тарута, за підтримки якого власне книга побачила світ, начальник управління культури і туризму Маріупольської міської ради Оксана Гринько, ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов, одна з авторок Вероніка Миронова, а також боєць полку «Азов», який не з чуток знає про події, описані у книзі. Захід пройшов за сприяння благодійної організації «Агентство відновлення та розвитку Донбасу».

Під час презентації студентам розповіли історію створення «Добробатів», окреслили цілі та завдання авторського колективу. Книга про добровольчі батальйони як явище у сучасній історії України написана колективом авторів: Артемом Шевченком, Веронікою Миронової, Василиною Трохимович, Катериною Гладкої, Олегом Покальчуком, Ольгою Плужник. В її основу покладено понад п'ятдесят оброблених інтерв'ю з учасниками та очевидцями подій останніх років, зокрема, з Арсеном Аваковим, Сергієм Тарутою, Сергієм Пашинським, Антоном Геращенко, Андрієм Білецьким, Вадимом Трояном і іншими.

  

Студенти виявили інтерес до теми і поцікавилися, який тираж і де можна придбати книгу «Добробати». Вероніка Миронова розповіла, що перший тираж склав 2000 екземплярів, частина яких передана до бібліотек міста, а частину можна знайти у книжкових крамницях. Також автор додала, що на даний момент книга доповнюється і готується до перевидання, а у майбутньому тема добровольчих батальйонів та військового конфлікту на Сході України буде відображена у нових творчих проектах.

Читайте також: Студенти МДУ відвідали Маріупольський краєзнавчий музей

 

Переглядів: 462 | Додав: Прес-центр