Головна » 2017 » Червень » 1 » Презентація робіт конкурсу «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку»
13:29
Презентація робіт конкурсу «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку»

1 червня на базі Маріупольського державного університету була проведена презентація кращих творчих робіт школярів у рамках Міського конкурсу «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку». Конкурс проходив з ініціативи кафедри економіки та міжнародних економічних відносин у період з квітня по травень 2017 року.

Метою конкурсу було забезпечення розвитку індивідуальної роботи з обдарованими дітьми, популяризація економічних знань та розвиток активної громадянської позиції.

У конкурсі взяли участь учні з різних шкіл Маріуполя. У своїх проектах старшокласники представили ідеї щодо регулювання ринку зовнішньої реклами у місті, способи утилізації ТПВ, благоустрою Лівобережжя, властивості та сфери застосування нанофарби та інші.

Учасників привітали проректор з наукової роботи МДУ, професор Олена Булатова, декан економіко-правового факультету МДУ, професор Роман Толпежніков, директор Маріупольського науково-методичного центру Оксана Гриньова та заступник директора Маріупольського науково-методичного центру Лідія Коробченко.

Рішенням конкурсного журі кращими роботами були визнані:
• І місце — «Розвиток та регулювання ринку зовнішньої реклами міста Маріуполя» (Тетяна Котлубей, НВК №27)
• ІІ місце — «Проблеми утилізації побутових відходів у м. Маріуполі та шляхи їх вирішення» (Ірина Єфремова, Маріупольський міський ліцей)
• ІІІ місце — «Лівобережжя оновлене» (Володимир Аверченко, СШ №40), «Фізичні властивості нанофарби і перспективи її використання» (Михайло Миронов, Євген Баландін, ЗОШ №30)

Всі учасники Конкурсу та їх наукові керівники були відзначені дипломами, грамотами та подяками Ректора МДУ Костянтина Балабанова.

Читайте також: Студенти кафедри дошкільної освіти МДУ звітували про завершення проекту з музичного виховання дітей

Переглядів: 446 | Додав: Прес-центр