Головна » 2018 » Травень » 2 » Новообраний Президент Республіки Кіпр Нікос Анастасіадіс подякував МДУ за привітання з нагоди обрання на посаду
13:50
Новообраний Президент Республіки Кіпр Нікос Анастасіадіс подякував МДУ за привітання з нагоди обрання на посаду

Президент Республіки Кіпр Нікос Анастасіадіс подякував ректору Маріупольського державного університету, професору, Почесному Генеральному консулу Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтину Балабанову за вітання з нагоди перемоги на президентських виборах Республіки Кіпр. Окремо новообраний президент відзначив зусилля, які докладає університет для зміцнення співпраці між Республікою Кіпр та Україною.

Співпраця МДУ з Республікою Кіпр є одним з найбільш перспективних напрямків комплексної міжнародної діяльності вишу. Дружні та партнерські відносини встановлені з Міністерством закордонних справ, Міністерством освіти і культури, прес-службою уряду Республіки Кіпр, Фондом «Анастасіос Г. Левендіс», посольством Республіки Кіпр в Україні, а також з усіма університетами острівної держави, з якими МДУ має велику кількість програм студентського обміну.

 

Ділові стосунки між Маріупольським державним університетом та Республікою Кіпр є прикладом ефективного міжнародного співробітництва, яке має велике значення як для університету, так і в цілому для зміцнення дружби між народами України та Кіпру.

 

Переглядів: 267 | Додав: Press