Головна » 2017 » Квітень » 27 » Приймальна комісія МДУ продовжує серію профорієнтаційних зустрічей
09:22
Приймальна комісія МДУ продовжує серію профорієнтаційних зустрічей

26 квітня у Нікольському районному будинку культури було проведено Ярмарок професій для учнівської молоді. Організатор заходу - Нікольський районний центр зайнятості. Вони залучили учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл району, які мали змогу ознайомитись з особливостями підготовки вступників та організацією навчання у маріупольських ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, зокрема, у Маріупольському державному університеті. 

Співробітники приймальної комісії та центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами В’ячеслав Кудлай, Катерина Романенко та Валерія Білоусова розповіли школярам району про можливості підготовки до ЗНО та подальшого вступу до МДУ. Популярністю серед учнів користувалась рекламна продукція про університет та спеціальності МДУ. Також майбутні абітурієнти отримали інформацію про необхідні сертифікати ЗНО для вступу на спеціальності. У своєму виступі заступник відповідального секретаря приймальної комісії В’ячеслав Кудлай познайомив школярів з історією університету, напрямами діяльності університета та відзначив переваги навчання у МДУ. 

До уваги абітурієнтів! З питань вступної кампанії 2017 року у Маріупольський держуніверситет ви можете звертатися за телефоном (0629) 53-22-73  або писати на електрону адресу enrollment@mdu.in.ua

 

Читайте також: Приймальна комісія МДУ розпочала серію профорієнтаційних зустрічей з військовослужбовцями

Переглядів: 743 | Додав: Прес-центр