Головна » 2022 » Грудень » 20 » Про подорожі та пам‘ятки архітектури: студентка МДУ Альбіна Сажкова отримала першість на міжнародних освітніх змаганнях
12:00
Про подорожі та пам‘ятки архітектури: студентка МДУ Альбіна Сажкова отримала першість на міжнародних освітніх змаганнях

Студентка ІV курсу Альбіна Сажкова та магістрантка Людмила Маркевич спеціальності «Туризм» Маріупольського державного університету взяли участь у Міжнародній освітньо-практичній олімпіаді з туризму.

Науковим керівником дівчат на змаганні виступила в.о. завідувача кафедри маркетингу та туризму МДУ, професорка Анжеліка Балабаниць.


Олімпіада відбувалася у декілька етапів: учасникам необхідно було представити письмову роботу, виконати тестові завдання з географії та туризму, а також підготувати відео-екскурсію.

 

Центром моєї роботи стала Генуя. До італійського містечка я приїхала за програмою Еразмус+ у лютому. Пам‘ятки архітектури, про які я розповідаю у відео, мають велику історичну цінність для міста та його мешканців. З-поміж іншого, вони часто зустрічаються у туристичних маршрутах.


– Альбіна Сажкова.

 

За результатами міжнародної олімпіади Альбіна Сажкова посіла перше місце. Журі відзначило креативність та компетентність дівчини у галузях туризму, завдяки чому вона отримала найвищі бали.
 

Щиро вітаємо Альбіну та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

 

Читайте також: МДУ – співрозробник освітнього курсу для молоді з подолання життєвих криз


 

Переглядів: 220 | Додав: Прес-центр