Головна » 2018 » Серпень » 3 » Історики МДУ отримали грант на створення молодіжної платформи Mariupol Space for Peace
13:22
Історики МДУ отримали грант на створення молодіжної платформи Mariupol Space for Peace

Студентське наукове історико-археологічне товариство Маріупольського державного університету у партнерстві з Громадською організацією «Платформа ініціатив «МУВ» розпочинає проект зі створення молодіжної платформи MarS. Mariupol Space for Peace для побудови міжкультурного діалогу.

Проект реалізується за фінансової підтримки Королівства Нідерландів, яка надходить у рамках Програми розбудови миру та відновлення ПРООН в Україні. Це стало можливим завдяки перемозі у конкурсі грантів «Молодіжні платформи для діалогу й примирення у громаді», який проводив Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».


Проект «MarS. Mariupol Space for Peace» має на меті розвиток навичок соціальної згуртованості у поліетнічних і соціальних громадах Маріуполя через створення майданчиків для діалогу та здобуття освіти молоддю. Для цього планується створити ініціативну групу небайдужих людей, які навчатимуться основам діалогу, згуртування та попередження конфліктів, а також долучаться до організації діалогових заходів, інтерв’ювання та підготовки виставки родинних історій представників різних громад Маріуполя, створення гри, яка допоможе більше дізнатися про місто і його людей.


Хто може взяти участь?

  • Молоді люди з різних етнічних і соціальних груп Маріуполя та регіону, які увійдуть до ініціативної групи, отримають додаткові знання під час тренінгу і працюватимуть разом над організацією діалогів, інтерв’юванням, створенням виставки та гри.
  • Всі охочі, готові до діалогу та дегустації етнічних смаколиків різних представників регіону під час заходів, організованих у рамках проекту.
  • Люди, які бажають поділитися своїми історіями для створення виставки.

Як долучитися до проекту?

Щоб стати учасником, заповніть анкету до 5 вересня. Організатори забезпечують обідами та кава-перервами під час тренінгу та інших зустрічей, супроводжують ініціативну групу та створюють творчу атмосферу.
 

Тренінг для ініціативної групи заплановано на 14-16 вересня. Діалогові зустрічі та інші компоненти проекту відбуватимуться впродовж вересня-жовтня 2018 року. 


Інформація щодо перебігу проекту буде доступна у групі студентського історико-археологічного товариства МДУ у Facebook.


За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту – керівника студентського історико-археологічного товариства МДУ, доцента Світлани Арабаджи.
Телефон: +38-097-414-45-81
E-mail: svetlana.arabadzhy@gmail.com


Читайте також: Доцент МДУ Світлана Арабаджи взяла участь у міжнародному форумі у Швейцарії

Переглядів: 533 | Додав: Press