Головна » 2018 » Березень » 30 » Проект Scholarship: отримайте грант на оплату річного навчання (подача заявок – до 15 травня)
12:58
Проект Scholarship: отримайте грант на оплату річного навчання (подача заявок – до 15 травня)

Проект Scholarship в Україні запрошує до участі у конкурсі, переможець якого отримає грант на оплату свого річного навчання. Метою конкурсу є стимуляція здібної молоді до розширення своїх знань в сфері економіки та фінансів. Спонсорами виступають агентство інтернет-маркетингу Cybershark та сервіс порівняння кредитних пропозицій «Дельта Кредит».

Scholarship – це матеріальна виплата, яку може отримати будь-який студент на конкурсній основі за певні академічні успіхи. У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, студенти II-V курсів факультетів маркетингу, економіки і/або фінансів українських закладів вищої освіти, які навчаються на контрактній формі.


Для участі у конкурсі студентам необхідно написати аналітичну, не опубліковану раніше, статтю російською або українською мовою обсягом 1000-3000 слів на теми:

  • для маркетологів: Інтернет-маркетинг VS реклама в офлайні. Якою буде розстановка сил на ринку до 2020 року
  • для економістів: Ринок мікрокредитування в Україні: перспективи розвитку до 2020 року

Прийом робіт триватиме до 15 травня. Нагородження проходитиме 5 червня.


Подати заявку та прочитати деталі для студентів-маркетологів або менеджерів можна тут, подробиці для студентів-економістів за посиланням.


Читайте також: Стипендії на навчання в університетах Італії (подача заявок – до 30 квітня)

Переглядів: 326 | Додав: Прес-центр