Головна » 2020 » Лютий » 21 » Курси IT-освіти для людей з інвалідністю (реєстрація – до 5 березня)
16:20
Курси IT-освіти для людей з інвалідністю (реєстрація – до 5 березня)

Міністерство соцiальної політики України разом з Платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus та Асоціацією «Інформаційні технології України» презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні» для людей з інвалідністю.

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. Проєкт надає можливість усім бажаючим безоплатно навчатися на онлайн курсах та по завершенні навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях.

 

Під час реєстрації на платформі Prometheus учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових. Після реєстрації з 5 березня в акаунтах учасників з'явиться посилання «Розпочати навчання». У залежності від кількості та тривалості курсів навчальна програма триватиме до 14 тижнів. Також під час навчання учасники зможуть ставити додаткові питання менторам і викладачам у розділі «Обговорення».


Починаючи з 8 червня будуть оголошені конкурси на вакантні посади. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність учасник проєкту зможе подати свою кандидатуру на участь.


Організаційні питання стосовно навчання, курсів, термінів та умов надсилайте на електронну адресу edu@msp.gov.ua.


Читайте також: Викладачі МДУ вивчали досвід навчання дітей з особливими освітніми потребами

Переглядів: 282 | Додав: Press2