Головна » 2017 » Грудень » 7 » Професор МДУ Борис Свірський зустрівся зі співробітниками поліції
13:38
Професор МДУ Борис Свірський зустрівся зі співробітниками поліції

7 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права й напередодні Міжнародного дня захисту прав людини в. о. завідувача кафедри права та публічного адміністрування, професор Маріупольського державного університету Борис Свірський зустрівся з особовим складом Центрального відділу поліції м. Маріуполя Головного управління Національної поліції України в Донецькій області.

Професор Борис Свірський розповів співробітникам поліції про основні способи захисту прав людини, роль правоохоронних органів у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина, наголосив на виключній важливості дотримання прав для розбудови сучасної правової, демократичної, соціальної держави у контексті європейської міждержавної інтеграції України.

Наприкінці заходу керівництво відділу щиро подякувало викладачу МДУ за цікаву та змістовну інформацію, корисну для практичної діяльності органів поліції у сфері захисту прав людини. МДУ тісно співпрацює з поліцією Донеччини. У рамках підписаного договору проводяться різноманітні лекції і майстер-класи, профорієнтаційні, культурні та спортивні заходи.

Читайте також: Викладачі МДУ розповіли школярам, як влаштована правова система

Переглядів: 323 | Додав: Press