Головна » 2018 » Червень » 27 » Професор МДУ Геннадій Черніченко нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України
14:27
Професор МДУ Геннадій Черніченко нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України

Завідувач кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища Маріупольського державного університету, доктор економічних наук, професор Геннадій Черніченко нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України «за особливі заслуги перед Українським народом». Урочисте вручення грамоти відбулося 27 червня під час засідання Вченої ради МДУ.

Геннадій Олександрович Черніченко – відомий вчений-економіст, фахівець у галузі національної та регіональної економіки, дійсний член Академії економічних наук України, автор понад 200 публікацій, у тому числі 16 монографій і навчальних посібників. Під його керівництвом підготовлений 1 доктор і 8 кандидатів економічних наук. За вагомий внесок у розвиток освіти нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України» та Почесним званням «Заслужений працівник освіти України».

 

Геннадій Черніченко працює у МДУ з 2001 року, у 2016 був обраний на посаду завідувача кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища. Він є членом Вченої ради університету, спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», входить до складу редколегії наукового видання «Вісник МДУ. Серія: Економіка». Як завідувач кафедри, викладач і науковець Геннадій Олександрович користується заслуженою повагою та авторитетом серед колег і студентів.


Вітаємо професора із заслуженою нагородою та бажаємо наснаги для подальшої науково-педагогічної діяльності!


Читайте також: Професор МДУ Богдан Слющинський нагороджений ювілейною медаллю Академії наук вищої школи України

Переглядів: 693 | Додав: Прес-центр