Головна » 2018 » Листопад » 28 » Весь світ перейшов на новий рівень керування масовою свідомістю: професор МДУ Георгій Почепцов презентував книгу «Пропаганда 2.0»
16:21
Весь світ перейшов на новий рівень керування масовою свідомістю: професор МДУ Георгій Почепцов презентував книгу «Пропаганда 2.0»

28 листопада у Маріупольському державному університеті відбулася презентація нової книги професора кафедри соціальних комунікацій МДУ Георгія Почепцова «Пропаганда 2.0». 

Захід відвідали начальник Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області, підполковник поліції Сергій Бичін, викладачі кафедри соціальних комунікацій, студенти спеціальностей «Журналістика» і «Міжнародні відносини», представники громадськості. На початку презентації автора й усіх присутніх привітали ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор Костянтин Балабанов і декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова.


Георгій Почепцов є провідним фахівцем у галузі масових комунікацій, автором близько півсотні книг і навчальних посібників зі зв’язків з громадськістю, іміджології, комунікативних технологій, інформаційних та психологічних війн. Його нова книга «Пропаганда 2.0» буде цікавою не лише студентам, але й елітам, які приймають рішення. Наприклад, знання про стратегічні комунікації, соціальне управління, яке здійснюється за допомоги інформаційного інструментарію, державний контроль над інформаційно-комунікаційним простором є актуальними та затребуваними у будь-якій сфері. Також видання можна використовувати при навчанні медіаграмотності у середній школі.


Під час презентації професор Почепцов зауважив, що наразі весь світ перейшов на новий рівень керування масовою свідомістю. Одним із прикладів цього є сучасні серіали, які готують глядачів до певного майбутнього, допомагають запровадити нові звички і типи поведінки.

Пропаганда 1.0 є найбільш «прозорою». Свої позитивні або негативні цілі вона не ховає від масової свідомості. Пропаганда 2.0 на перше місце виносить начебто естетичну складову, але при цьому не втрачає інтересу і до ідеологічної, просто вона носить більш м'який характер, впливаючи на породження позитивних емоційних реакцій, 

– Георгій Почепцов.


Присутні на презентації привітали Георгія Почепцова з виходом у світ нової книги й охоче долучилися до її обговорення.


Читайте також: У МДУ презентували освітні можливості у Сполучених Штатах Америки

Переглядів: 835 | Додав: Прес-центр