Головна » 2017 » Грудень » 19 » Професор МДУ Світлана Безчотнікова обговорила перспективи співпраці з німецькими партнерами
10:41
Професор МДУ Світлана Безчотнікова обговорила перспективи співпраці з німецькими партнерами

У грудні 2017 року делегація представниць громадських організацій та бізнесу України у рамках партнерського проекту відвідала Німеччину. У складі делегації була декан факультету філології і масових комунікацій Маріупольського державного університету, голова Комітету з питань жіночого підприємництва Донецької торгово-тромислової палати Світлана Безчотнікова.

Організатором поїздки виступила Торгово-промислова палата України й Асоціація торгово-промислових палат Німеччини. Візит відбувся у рамках проекту, фінансованого Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини.

Під час перебування у Німеччині українки познайомилися з досвідом Берлінської адміністрації у питанні сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, роботою Спілки жінок-підприємниць, відвідали Торгово-промислову палату Потсдама, а також Центр преси та відвідувачів Федерального Уряду Міністерства сім ї, людей похилого віку, жінок та молоді. 

Під час особистих ділових зустрічей, влаштованих організаторами проекту для налагодження співпраці, Світлана Безчотнікова поспілкувалася із  виконавчим директором мережі журналістів з Німеччини та Східної Європи N-OST Ханно Гундером та колегами з університетів Пассау та Потсдама. Обговорювалися питання наукової співпраці.

Читайте також: Доцент кафедри грецької філології та перекладу МДУ Наталя Воєвутко взяла участь у тренінгу з питань створення освітнього контенту

Переглядів: 413 | Додав: Press