Головна » 2017 » Листопад » 15 » Першокурсники МДУ відвідали майстер-клас професора Тетяни Іванової «Міфи комунікацій»
17:32
Першокурсники МДУ відвідали майстер-клас професора Тетяни Іванової «Міфи комунікацій»

14 листопада професор кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, доктор педагогічних наук, керівний партнер Академії української преси, медіа та бізнес-тренер Тетяна Іванова провела майстер-клас для першокурсників спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю». Обрана тема була більш ніж актуальною – «Міфи комунікацій»Під час заняття студенти розглянули роль образів у процесі сприйняття інформації і навчилися правильно будувати інформаційне повідомлення, враховуючи можливі бар'єри для ефективної комунікації.

Тетяна Іванова підкреслила, що у своїй роботі рекламісти і фахівці з піару мають орієнтуватися передусім на образи, які виникають у свідомості споживача інформації. У якості практичного завдання тренер запропонувала студентам намалювати низку образів, які асоціюються з певними словами, і на прикладі отриманих зображень показала, як однакові слова можуть по-різному сприйматися людьми, залежно від їхнього характеру, світовідчуття та інших причин.

Майтер-клас традиційно пройшов в атмосфері живого спілкування. Тетяна Іванова наводила безліч прикладів із власної практики й активно взаємодіяла з аудиторією. Тетяна Вікторівна регулярно проводить майстер-класи не лише для студентів, а й для учнів маріупольських шкіл, яким вона розповідає про специфіку професії та особливості навчання на спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю».

Цього тижня, який кафедра соціальних комунікацій охрестила «зірковим», студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв'язки з громадськістю» мали можливість відвідати не лише майстер-клас Тетяни Іванової, а й відкриті лекції професора, автора книг і підручників Георгія Почепцова, зустрітися із засновником авторитетного видання «Дзеркало тижня» Володимиром Мостовим і головним редактором газети «Приазовский рабочий» Миколою Токарським, а також взяти участь у семінарі Академії української преси «Світові стандарти журналістики в умовах війни і кризи».

Читайте також: У МДУ пройшов тренінг на тему: «Індивідуальні сценарії Євроінтеграції»

Переглядів: 325 | Додав: Прес-центр