Головна » 2018 » Квітень » 27 » Професор Сергій Толюпа розповів студентам про стан кібербезпеки в Україні
15:47
Професор Сергій Толюпа розповів студентам про стан кібербезпеки в Україні

27 квітня у Маріупольському державному університеті пройшла лекція для першокурсників на тему «Кібербезпека в Україні: захист об’єктів критичної інфраструктури». Захід організовано з ініціативи кафедри математичних методів та системного аналізу.

Послухати лекцію прийшли студенти І курсу спеціальності «Кібербезпека» та «Системний аналіз». Лектором виступив професор кафедри кібербезпеки і захисту інформації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за сумісництвом професор кафедри математичних методів та системного аналізу МДУ Сергій Толюпа.

 

Авторитетний український вчений ознайомив першокурсників зі специфікою та основними напрямами у сфері забезпечення кібербезпеки України. Студенти дізналися, що для України першочерговим завданням є створення дієвого механізму координації зусиль органів влади, спрямованих на недопущення втрати або завдавання невиправної шкоди вузловим елементам критичної інфраструктури внаслідок дії негативних чинників техногенного, природного, соціально-політичного або будь-якої їхньої комбінації. Також Сергій Толюпа наголосив, що одним із основних завдань політичного керівництва будь-якої держави є забезпечення гарантованого функціонування відкритого, надійного та захищеного кіберпростору.

 

По завершенні лекції між студентами відбулася жвава дискусія, під час якої вчений відповів на численні питання, які стосувались проблем кібербезпеки держави. 

 

Читайте також: МДУ об'єднав представників влади, силових відомств та науковців для обговорення питань протидії кібербезагрозам

Переглядів: 216 | Додав: Press