Головна » 2016 » Травень » 16 » Професор з Італії прочитав лекції студентам МДУ
15:07
Професор з Італії прочитав лекції студентам МДУ

Минулого тижня у Маріупольському державному університеті пройшли лекції керівника Інституту міжнародних юридичних наук Італійської науково-дослідницької ради, професора Джанфранко Тамбуреллі для студентів спеціальностей «Правознавство» та «Міжнародні відносини». Візит відомого вченого, професора Римського університету «Ла Сапієнца» відбувся за сприяння Італійського інституту культури в Україні та Італійського культурного центру МДУ.

Джанфранко Тамбуреллі – юрист із величезним досвідом роботи у сфері міжнародного та європейського екологічного права і його імплементації на національному рівні, а також у сфері міжнародних відносин Італії та ЄС, зокрема співпраці з країнами Східної Європи. Він є редактором і співавтором 9 книг, автором понад 60 статей, а також оглядів і коментарів до судових рішень, входить до складу багатьох організацій, діяльність яких пов'язана із захистом навколишнього середовища та його правовими аспектами.

У МДУ італійський вчений прочитав лекції на теми: «Асоціація України з ЄС», «Сучасні тенденції у галузі міжнародного права навколишнього середовища» та «Продовольча допомога для постраждалих від конфліктів» для майбутніх правознавців і дипломатів.

Виключно рідна мова професора Тамбуреллі звучала на його зустрічі зі студентами спеціальності «Мова та література (італійська)» та іншими студентами, які вивчають італійську як другу або третю іноземну мову. Таким чином, молодь отримала можливість попрактикувати усне мовлення у процесі спілкування з носієм мови. «ЄС перед обличчям нових і старих проблем» – так звучала тема лекції, під час якої вчений поцікавився досвідом знайомства студентів з європейськими країнами, а також що вони знають про Євросоюз та які головні досягнення ЄС за роки його існування.

Читайте також: Запрошуємо на семінар «Роль ОБСЄ і головуючої Німеччини в розвитку України та українського суспільства»

 

Переглядів: 844 | Додав: Прес-центр