Головна » 2022 » June » 17 » Професорка МДУ Тетяна Іванова отримала найвищу відзнаку МОН України
16:20
Професорка МДУ Тетяна Іванова отримала найвищу відзнаку МОН України

Завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, професорка Тетяна Іванова відзначена нагрудним знаком «За освітні та наукові досягнення».

Нагорода має найвищий ступінь серед відзнак, запроваджених Міністерством освіти і науки України. Її присуджують за бездоганну багаторічну працю, особисті досягнення у науково-педагогічній діяльності, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів.


Тетяна Вікторівна – відома науковиця, успішна бізнес-тренерка, авторитетна фахівчиня у галузі освіти дорослих і розвитку лідерського потенціалу.


Під її авторством опубліковано понад 180 наукових праць, присвячених питанням педагогіки, психології спілкування, масових комунікацій, PR і реклами. За книгу «Культурологічна підготовка майбутнього вчителя» вчена, як переможець конкурсу на кращу наукову роботу в номінації монографій, отримала нагороду від Академії педагогічних наук України.


Як чуйна керівниця, Тетяна Вікторівна сприяє розвитку кафедри соціальних комунікацій. За її безпосередньої участі проводяться вебінари і тренінги для викладачів з удосконалення педагогічної майстерності та процесів навчання, а для студентів – з розвитку комунікації і взаємодії, набуття навичок критичного й аналітичного мислення.


Колектив Маріупольського державного університету щиро вітає Тетяну Вікторівну із отриманням почесної відзнаки! Пишаємося, що ви з нами та забезпечуєте якісну підготовку майбутніх журналістів і фахівців із зв’язків з громадськістю. Бажаємо професійного розвитку, яскравих успіхів на науковій та освітній ниві! 

 

Читайте також: МДУ увійшов до складу Європейської асоціації підготовки журналістів і долучиться до проєкту з фактчекінгу

Переглядів: 369 | Додав: Press2