Головна » 2018 » Квітень » 25 » На факультеті філології та масових комунікацій МДУ пройшли профорієнтаційні майстер-класи для школярів
14:07
На факультеті філології та масових комунікацій МДУ пройшли профорієнтаційні майстер-класи для школярів

24 квітня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов День відкритих дверей.

З вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова. Вона тепло привітала майбутніх абітурієнтів та розповіла про перспективні і престижні спеціальності факультету. Також до школярів звернулася заступник відповідального секретаря приймальної комісії МДУ Лідія Романенко, яка ознайомила їх із деталями вступу.

 

Під час Дня відкритих дверей викладачі факультету використовували нові форми профорієнтаційної роботи. Кафедра української філології запросила майбутніх абітурієнтів на майстер-клас «Традиції українського національного одягу», який проводила керівник Центру українознавчих студій, доцент Олена Євмененко.

 

Школярі дізналися про український одяг різних регіонів та спробували створити лепбук (саморобну інтерактивна папка, до якої збирається матеріал з певної теми) за мотивами національного одягу Полісся, Слобожанщини, Гуцульщини.

 

У свою чергу, кафедра соціальних комунікацій запропонувала старшокласникам відвідати майстер-клас на базі навчальної телестудії «МДУ-медіа». Викладачі запропонували школярам спробувати себе у якості учасників ток-шоу і телеведучих. Майстер-клас проводили асистенти кафедри соціальних комунікацій Ганна Нищик, Юлія Рицик та старший лаборант навчальної лабораторії «Телестудія «МДУ-медіа» Олексій Чишевич.

 

Читайте також: День відкритих дверей на економіко-правовому факультеті МДУ

Переглядів: 192 | Додав: Press