Головна » 2021 » Жовтень » 4 » Перший проректор МДУ Олена Булатова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
14:45
Перший проректор МДУ Олена Булатова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

Перший проректор Маріупольського державного університету, професор кафедри  економіки та міжнародних економічних відносин Олена Булатова нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня «за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм».

Про це повідомляється в Указі Президента України №496/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти». 


Олена Валеріївна забезпечує стратегічне планування діяльності університету, розвиває науково-освітній напрям діяльності вишу. Під її керівництвом забезпечується розвиток наукових шкіл, запроваджуються нові освітні програми, координується участь університету у проєктах та програмах всеукраїнського і міжнародного рівня. Діяльність проректорки спрямована на поглиблення міждержавного партнерства через розширення співпраці із зарубіжними установами, зокрема університетами, науково-дослідними центрами, організаціями та фондами.


Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського університету щиро вітає Олену Булатову із заслуженою високою державної нагородою та бажає подальших успіхів на педагогічний і науково-освітній ниві


Читайте також: Викладачів і співробітників МДУ відзначено грамотами та подяками з нагоди Дня працівників освіти

Переглядів: 251 | Додав: Press2